אודותינו

אתר פרואינבסטור הוקם על ידי לירן הרשמן ביחד עם מומחים בארץ בעלי וותק רב וניסיון במגוון תחומים פיננסים החל משוק ההון, נדל"ן ועסקים. את האתר הקמנו לאחר הבנה עמוקה שהרבה אנשים עקב חוסר ידע פיננסי מוצאים את עצמם נאבקים יום יום ביוקר המחיה ולא מוצאים דרך לצאת ממרוץ העכברים. המשכורת הממוצעת כבר אינה מספיקה בכדי לנהל אורח חיים נורמלי.
ב-20 השנים האחרונות חלה התפתחות מואצת של עידן האינטרנט שפתחה מגוון רחב של אפיקי השקעה שכיום נגישים יותר ויותר לאדם הפרטי ומאפשרים לייצר כסף מכל מקום ובכל זמן ללא גבולות כשהבוס היחיד הוא אתה!
מחד גיסא העולם הפיננסי מאפשר עשייה גדולה של כסף ומאידך גיסא יש סיכון להפסיד כסף. התעסקות בעולם הפיננסי מבלי להכיר אותו לעומק יכולה להביא עמה גם הפסדים כבדים. באותה השוואה אפשר לומר שלא תנהג ברכב עם אין לך ידע קודם בנהיגה כי הריי ברור לך שהסיכון גדול והדבר יכול להוביל לתאונת דרכים. למידה מקצועית ופרקטית של התחומים הפיננסים השונים, תחסוך ממך טעויות שיעלו לך בהרבה כסף.
השאלה איפה לומדים? איך בוחרים מוסד המספק שירותים בתחום? מה הכי טוב לי?
כיום יש כל כך הרבה מוסדות המספקים שירותים בתחומים אילו כמו מכללות ובתי השקעות. כך שהבחירה מאוד קשה כשהמבחר המונח לפנינו גדול כל כך.
זאת הסיבה שהקמנו את האתר, על מנת לתת לך מעטפת שלמה שתעזור לך למצוא את דרכך בעולם הפיננסי.
כאמור המומחיות של צוות פרואינבסטור מאוד רחבה בתחומים הפיננסים החל משוק ההון, נדל"ן ועסקים, עם הידע המקצועי שלנו אנו נעזור לך למצוא את דרכך בעולם הפיננסי ונסייע לך למצוא את התחום המתאים ביותר עבורך ואת המוסדות שיוכלו לספק לך את הכלים הכי פרקטיים והכי טובים בתחום. באתר תוכל למצוא חומרים לימודיים כמו מאמרים וסרטוני העשרה כאלה שיספקו לך הבנה ראשונית וכלים בסיסים בתחום הפיננסי המעניין אותך. הכרות מוקדמת תסייע לך להחליט מה מושך אותך ומה מתאים יותר לאורח החיים שלך.
באתר תוכל גם להשאיר למומחים שלנו פנייה וניתן לך את המענה המהיר והמקצועי ביותר. אנחנו נעשה עבורך את ההשוואה בין המוסדות הקיימים על פי קריטריונים שמאפיינים כל תחום ותחום, וזאת על מנת להתאים את המוסד והתחום לצרכים שלך. והדבר הטוב ביותר, שלך זה לא עולה דבר! את השירות אנו נותנים בחינם והאינטרס היחיד שלנו הוא שתקבל שירות טוב ותמליץ עלינו! אז ממה אנחנו מרוויחים אתה שואל? שמחים ששאלת, אנחנו לוקחים עמלה קבועה מכל המוסדות בתחום כך שהמטרה היחידה שלנו היא לחסוך לך זמן ,לתת לך שירות יעיל ובטוח ולכוון אותך למקום המתאים ביותר עבורך. אם אתה מחפש קורסים בשוק ההון, קורס נדל"ן או אפילו בית השקעות צוות פרואינבסטור ישמח לתת שירות!

לירן הרשמן
מנכ”ל ובעלים
לירן הרשמן הוא סוחר בעל וותק וניסיון רב של מעל 8 שנים במסחר בשוק ההון. לירן מתמחה בעיקר במסחר במניות ובחוזים עתידיים במסחר בינוני עד ארוך. כמו כן הדריך וחנך עד כה מאות סטודנטים בתחום. בהדרכותיו מתמקד בפסיכולוגיית המסחר