לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון

בחירת קורסים בשוק ההון

בשנים האחרונות התפתחות הטכנולוגית  אביאה איתה מגמה חדשה הגורמת ליותר ויותר אנשים לחפש אפשרויות ליצירת הכנסה כספית בשילוב העבודה הנוכחית. העידן שאנו חיים בוא מוגדר בשפה המקצועית כעולם של "גם וגם" העבודה כשכיר לרוב אינה מספיקה והחיפוש אחר אפשרויות ליצירת הכנסה נוספת קיימת אצל רובנו. שוק ההון בשנים האחרונות מושך הרבה מאוד מתעניינים הרוצים להתעסק בתחום. מאנשים הרוצים להעמיק את הידע הכללי שלהם ועד אנשים הרוצים להפוך את המסחר למקצוע ראשי.

כיצד לבחור מכללה ללימודי שוק ההון?

כיום ישראל היא אחת המדינות המובילות בתחום המסחר בשווקים הפיננסים. וקיימות בישראל מספר של מכללות מובילות ומקצועיות ללימודי שוק ההון . ישנם מכללות הנותנות קורסים מעמיקים ושירותי עזר לסטודנטים. תחום שוק ההון דורש  לימוד פרקטי ומעמיד וגם ניסיון רב. בגלל זה רוב המכללות קיום אינם מסתפקות במתן של קורס תאורתי בלבד אלה בקורסים עם דגש רב על פרקטיקה ותרגול ומאפשרות לסטודנטים לקבל מעטפת מקצועית גם לאחר סיום הכשרה כדי לקבל ניסיון ביחד עם צוות המכללה גם לאחר סיום הקורס. המכללות מציעות לווי של חונך אישי לאחר הקורס, חדר מסחר שבו הסטודנטים סוחרים ביחד עם צוות המכללה בזמן אמת, מרצים עם ניסיון רב ואפשרות לחזור על הקורסים ללא עלות אם יש בכך צורך.

כדי לבחור נכון מכללה ללימודי לשוק ההון יש מספר רב של פרמטרים שאנו צריכים לקחת בחשבון כדי לקבל יעוץ נכון בהכוונה אנחנו מציעים את השירותים שלנו ללא עלות. אנו מעסיקים אנשי מפתח בתחום שהמטרה שלהם לתת לכם מענה מהיר ומקצועי כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם איכן ללמוד. הצוות המקצועי שלנו בודק באופן שוטף את הביקורות על המכללות ואת התנאים המוצעים ועל פי קיטריונות ברורים אנו יודעים  לעזור לכם לבחור את המקום המתאים ביותר עבורך

חלק מהקיטריונים הם:

-מיקום המכללה

-עלות הקורס

-ביקורות של סטודנטים לשעבר במכללה.

-כמות משתתפים בכיתה

-איכות המרצים בסניף הקרוב לביתכם.

-איכות השירות הלקוחות של המכללה

-מקצועיות הקורסים .

תנאי קבלה לקורסים בשוק ההון

לרוב תחום שוק ההון יוצר אשליה של אנשים עם ידע כלכלי קודם או רמת אנגלית גבוהה או אפילו צורך במתמטיקה. אך לא כך הדבר. רוב הקורסים ללימודי שוק ההון אינם דורשים ידע קודם  והקורסים מתאימים לכולם. תנאי הקבלה משתנים בין מכללה למכללה אך אין צורך בידע קודם והקורסים  פתוחים ומתאימים לקהל הרחב.

עלות הקורסים בשוק ההון

מחיר הקורסים בשוק ההון  משתנה בין המוסדות לימוד ולרוב ניתן לקבל מלגות והטבות כאלה ואחרות. עלות הקורסים נע בין 2500 ₪ ל- 12000 ₪  העלויות משתנות על פי מספר של פרמטרים בניהם צורת הלימוד בה תבחרו ללמוד (לימודי כיתה או לימודיים אישיים) ,סוג המכללה והותק של המכללה , השירותים הנלווים וחומרי הלימוד שתקבלו במכללה וסוג הקורס שבו תבחרו.

סוגי מסלולי לימוד

בשוק ההון קיימים מסחר של קורסים פופולריים ישנם קורסים בסיסיים המתאימים למתחילים בשוק ההון הרוצים לקבל ידע כללי או ללמוד לנהל תיק השקעות בצורה עצמאית ועוד קורסים מעמיקים יותר הפונה לקהל הרוצה ללמוד להתפרנס ממסחר כגון קורס מסחר יומי וקורס מניות בוול סטריט .

צעירים ומבוגר כאחד מבינים שבעידן שאנו חיים עבודה כשכיר אינה מספיקה ובגלל זה אנשים מחפשים אלטרנטיבות להכנסות נוספת בהשקעה נמוכה של זמן ביחס לתוכנת הרווחיות. שוק ההון שוק ההון נותן מעלה לאפשרות לייצירת הכנסה בהשקעה לא גדולה של זמן . בשנים האחרונות עוד ועוד  אנשים פונים למכללות ללימודי שוק ההון בכדי לאפשר לעצמם לקבל השכלה פיננסית נכונה אשר אינה נלמדת לרוב בבתי ספר בילדותינו וגם לא במהלך לימודים אקדמיים. מכללות ללימודי שוק ההון נותנות מענה לאנשים הרוצים ללמוד לייצר הכנסה נוספת בשילוב עבודה נוכחית בהשקעה מינימלית של זמן וגם לאנשים הרוצים להפוך את המסחר למקצוע ראשי ולהתפרנס ממסחר בשווקים הפיננסים כעצמאיים. הקורסים הפופולריים ביותר במכללות ללימודי שוק ההון הם , קורס שוק ההון כללי, קורס השקעות, מסחר בוול סטריט, מסחר יומי